Állásajánlataink

Homlokzati szigetelő munkatárs
Legyél Te is Windoor-os, csatlakozz csapatunkhoz!

Folyamatosan fejlődő cégünk SZIGETELŐ munkatársakat keres!

Amit biztosítunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • biztos jövőkép
  • teljes munkaidő
  • rendezett körülmények, fiatalos, jó csapat
Teljes munkaidős raktáros-áruszállító munkatárs

Szeretnél jó körülmények között dolgozni korrekt fizetésért?
Gyere hozzánk dolgozni és teljes munkaidőben, rendezett körülmények várnak.

Munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg Hock J. út 61.
Munkakezdés ideje: megállapodás szerint, de minél hamarabb

Feladatok:

  • beérkező áruk átvétele targoncával és kézzel
  • rendelések/szállítandó áruk összekészítése, autóra felrakodása és azok lerakása megadott pontos címeken
  • eseti külföldi fuvar elvégzése
  • áruval rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • szállítójármű állapotának megóvása, nyomon követése
  • segítségnyújtás beépítő kollégák részére
  • rend és tisztaság fenntartásában való aktív részvétel
  • kapcsolattartás a fuvarszervező kollégákkal
  • szoros együttműködés a telephelyvezetővel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • targoncás jogosítvány
  • önálló, lendületes munkavégzés
  • terhelhetőség (fizikai munka)
  • precizitás, utasítások követése
  • csapatban való együttműködés
  • határidők betartása
  • rugalmas, megbízható, precíz és igényes hozzáállás
  • valamilyen középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3,5 T furgon vezetésével szerzett rutin
  • előnyt jelenthet 1-3 éves tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • céges telefon

A felvétel menete:

  • Személyes elbeszélgetés
  • Próbanap: 1 munkanap, 8 óra (fizetéssel)
  • Megegyezés esetén azonnali munkakezdés

Ha kérdésed van, nyugodtan keress minket a 06 30 172 0877-as számon !
Jelentkezéshez pedig kérjük küldd el önéletrajzodat az allas@windoor.hu címre.
(Jelentkezéseddel elfogadod, hogy adataidat az érvényes jogszabályoknak megfelelően kezeljük.)

Nyílászáró beépítő

Folyamatosan fejlődő cégünk munkatársakat keres nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek beépítésére.

KIEMELT nettó 350.000 Ft-tól akár fél millió forintot meghaladó bérezés!
A területen szerezett tapasztalat előny, de NEM feltétel – készséggel segítünk, hogy elsajátítsd a munkakörhöz szükséges tudást.
Brigádok és alvállalkozók jelentkezésére is számítunk.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Személyes szakmai fejlődés lehetősége
  • Munkába járási támogatás
  • Év végi prémium
  • Modern munkafeltételek
  • Céges és családi rendezvények

Fényképes önéletrajzodat küld el hozzánk az allas@windoor.hu email címre.
További információ: +36 30 939 1333